BUTİK YAPI

Yetkili Kişi
BÜLENT CÖMERT

Firma Telefonu
2242472838

Firma Hakkında

 

Yapılarınızda kullanacağınız malzemelere karar verirken ,Yapı Malzemeleri sektöründe 20 yıllık tecrübe ve deneyimimizle sizlerin yanınızdayız. Mekanlarınızın arzuladığınız ve hayal ettiğiniz şekilde projelendirmesini yapıp, kaliteli markaları optimum fiyat ve uygun ödeme alternatifleriyle sizlere sunmaktayız.
 
Ayrıca bünyemizde oluşturduğumuz montaj ekiplerimiz sayesinde işinizin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yapılmasını da sağlamaktayız.
Bursa Mudanya yolu İhsaniye Metro İstasyonu karşısında bulunan mağazamızda seramik, granit ve ithal granit dekorları, seramik ve granitler için yapı kimyasalları , crystal cam mozaikler, seramik sağlık gereçleri (vitrifiyeler), armatürler,banyo aksesuarları ve duş sistemleri, banyo mobilyaları, compact ve jakuzi sistemleri,küvet ve duş tekneleri,kabin sistemleri, gömme rezervuar sistemleri, klima, kombi , panel radyatör, alüminyum radyatör,havlu kurutucu radyatörler ve tesisat malzemeleri, Avrupadan İthal duvar kağıtları, laminant parke modelleri vb. daha birçok çeşit malzemeyi sizlerin beğeninize sunmaktayız.
 
Butik Yapı ….Yapılarınız için estetik ve kaliteli çözümler

Firma İstatistikleri

Bugün

7

ziyaret

Toplam

2564

ziyaret