PAYLAN NAKLİYAT İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili Kişi
KADİR - SÜLEYMAN PAYLAN

Firma Telefonu
02662411377

Firma Hakkında

Firmamız 1992 yılında kurulmuş olup inşaat malzemeleri satışı ve personel taşımacılığı olmak üzere 2 ana branşta faaliyet göstermektedir.


 

1-İnşaat Malzemeleri Satışı
Firmamız Knauf, Limak Batı Çimento, Limak Ege Çimento, Kimtaş Kireç, Ytong, Megaboard, Köster Firmaları ile çalışmaktadır.


 

2-Personel Servis Taşımacılığı
Yıllardır personel taşımacılığı alanında hizmet vermekte olan şahıs firmamız, 1992 yılında şirketleşerek daha kurumsal bir yapıyla Balıkesir'de hizmet vermeye devam etmektedir. Filomuza eklediğimiz yeni araçlarımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ana amacımızdır.

 

Paylan ailesi olarak; kaliteli hizmet anlayışımız, uygun fiyatlarımız ile sektörün önde gelen isimleri arasında yerimizi almayı başardık. Uzman kadromuz, eğitimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edindik.

 
Hedefimiz; Her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün yenilenip, büyümeye devam etmektedir...
 
Sürekli pazar araştırması yaparak kaliteyle ekonomiyi birarada müşterilerine sunmaktadır. Felsefe olarak ilk önce dürüstlüğü benimsemiştir. En büyük sermayemiz müşterilerimizin firmamıza olan güvenleridir.firmamız için en büyük kriz müşterilerin güvenini kaybetmektir. Görevimiz  müşterilerimizin istedikleri ürünleri tedarik edip kendilerine ulaştırmaktır. 

Alçı, Alçıpan, Asma tavan, İnşaat malzemeleri, Gazbeton, KNAUF, Alçıpan profilleri.

 


Firma İstatistikleri

Bugün

151

ziyaret

Toplam

52009

ziyaret